500-Ton-Blueberry-Uretimi-12.png

500

Ton

Blueberry Üretimi

Maviyemis-Fidan-Ureticiligi-06.png

25

Hektar

Bahçe Tesisi

Maviyemis-Fidan-Ureticiligi-06.png

770

Bin

Fidan Üretimi

maviyemis-safirberry-1.jpg

Türkiye’nin Maviyemiş (Blueberry)
Fidan ve Meyve Üreticisi

SAFİR BERRY, MAVİYEMİŞ (BLUEBERRY), AHUDUDU (RASPBERRY) VE BÖĞÜRTLEN (BLACKBERRY) FİDAN VE MEYVE ÜRETİMİNDE FAALİYET GÖSTERMEK VE TÜRKİYE’NİN İHRACAT POTANSİYELİNİ GELİŞTİRMEYE KATKI SAĞLAMAK AMACI İLE KURULMUŞTUR. SAFİR BERRY OLARAK BURSA, MANİSA VE ANTALYA’DA YER ALAN 250.000 METREKARELİK ÖRNEK BAHÇELERİMİZDE, SERA İÇİNDE, DOLU/YAĞMUR FİLESİ ALTINDA VE AÇIK ALANDA FİDAN VE MEYVE ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ. TÜRKİYE’NİN FARKLI BÖLGELERİNDEKİ FARKLI İKLİM ÖZELLİKLERİ SAYESİNDE BİRÇOK DEĞİŞİK MAVİYEMİŞ ÇEŞİDİNİN ÜRETİMİNİ YAPABİLİYOR VE SONUÇ OLARAK TÜRKİYE’NİN HASAT VE PAZARLAMA SEZONUNU 7-8 AYA KADAR UZAMASINI SAĞLAYABİLİYORUZ. ZİNDE BİR YAŞAM İÇİN SAĞLIKLI ÜRÜNLER SAFİR BERRY’DE!

HAKKIMIZDA

FAALİYETLERİMİZ

Safir Berry teknik kadrosu, bahçe kurulum ve üretim konularında bilgi ve tecrübe paylaşımı sağlamaktadır. Verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile elde edilen ürünün pazarlanmasına katkıda bulunmak nihai amacımızdır.

MaviyemisBlueberry-Meyve-Uretimi-ve-Pazarlamasi-04.png

Maviyemiş Blueberry Fidan Üretimi

Yerli ve yabancı maviyemiş/blueberry ıslahçıları ile iş birliği yaparak, gelişen yeni maviyemiş/bluberry çeşitlerini keşfetmek önceliğimizdir. Fidanlığımızda tüketim trendlerine uygun üretim yapmayı ve maviyemiş üretimini ülke çapında arttırmayı görev biliyoruz.
Maviyemis-Meyve-Uretimi-07.png

Maviyemiş Blueberry Meyve Üretimi ve Pazarlaması

Safir Berry olarak 250.000 metrekarelik bahçelerimizde, en modern yöntemlerle, ihracat kalitesinde meyve üretimi yapıyoruz. 50 yılı aşkın tecrübemizle kendimizin ve sizlerin ürünlerini dünya pazarları ile buluşturuyoruz.
Maviyemis-Blueberry-Fidan-Uretimi-03.png

Proje, Üretim ve Pazarlama Danışmanlığı

Safir Berry ailesi olarak yerli ve yabancı danışmanlarımızın da destekleri ile dünyanın en modern maviyemiş tesislerinin Türkiye’de kurulması için eğitim, bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmayı hedeflemekteyiz.

E-KATALOG İNDİR