Safir Berry TV

BLUEBERRY MAVİYEMİŞ BUDAMA EĞİTİMİ PART-1

SAFİR BERRY AİLESİNİN KONUSUNDA UZMAN FİDAN ÜRETİM VE SATIŞ MÜDÜRÜ ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ CİHAN TOZLU TARAFINDAN BUDAMA ETİĞİMİ VERİLMİŞTİR. VIDEO PART1

BLUEBERRY-MAVİYEMİŞ BUDAMA EĞİTİMİ PART-3

SAFİR BERRY AİLESİNİN KONUSUNDA UZMAN FİDAN ÜRETİM VE SATIŞ MÜDÜRÜ ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ CİHAN TOZLU TARAFINDAN BUDAMA ETİĞİMİ VERİLMİŞTİR. VIDEO PART 3

BLUEBERRY MAVİYEMİŞ BUDAMA EĞİTİMİ PART-5

SAFİR BERRY AİLESİNİN KONUSUNDA UZMAN FİDAN ÜRETİM VE SATIŞ MÜDÜRÜ ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ CİHAN TOZLU TARAFINDAN BUDAMA ETİĞİMİ VERİLMİŞTİR. VIDEO PART 5

BLUEBERRY MAVİYEMİŞ BUDAMA EĞİTİMİ PART-2

SAFİR BERRY AİLESİNİN KONUSUNDA UZMAN FİDAN ÜRETİM VE SATIŞ MÜDÜRÜ ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ CİHAN TOZLU TARAFINDAN BUDAMA ETİĞİMİ VERİLMİŞTİR. VIDEO PART2

BLUEBERRY MAVİYEMİŞ BUDAMA EĞİTİMİ PART-4

SAFİR BERRY AİLESİNİN KONUSUNDA UZMAN FİDAN ÜRETİM VE SATIŞ MÜDÜRÜ ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ CİHAN TOZLU TARAFINDAN BUDAMA ETİĞİMİ VERİLMİŞTİR. VIDEO PART 4

MAVİYEMİŞ (YABAN MERSİNİ) YETİŞTİRİCİLİĞİNDE KULLANILAN ÖLÇÜM CİHAZLARI VE KULLANIMI

MAVİYEMİŞ YETİŞTİRİCİLİĞİNDE KULLANILAN SUBSTRAT(TORF-COCOPEAT-PERLİT KARIŞIMI) ÖZELLİKLERİ

MAVİYEMİŞ YETİŞTİRİCİLİĞİNDE BÖLGE, ARAZİ VE ÇEŞİT SEÇİMİ

SAFİR BERRY AİLESİNİN KONUSUNDA UZMAN FİDAN ÜRETİM VE SATIŞ MÜDÜRÜ ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ CİHAN TOZLU DEĞERLİ BİLGİLERİNİ SİZLERLE PAYLAŞIYOR.

BLUEBERRY ÜRETİMİ HIZLA ARTIYOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR. NAFİYE ÜNAL BLUEBERRY ÜRETİMİNİN HIZLA ARTTIĞINI SÖYLEDİ.

BURSA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 2021 - SAFIR BERRY

MAVİYEMİŞ YETİŞTİRİCİLİĞİ - KÖY TV

SAFİR BERRY ŞİRKETİNİN GENEL MÜDÜR’Ü MURAT AYSAN VE ÜRETİM VE SATIŞ MÜDÜR’Ü CİHAN TOZLU KÖY TV’YE KONUK OLDU. MAVİYEMİŞ VE MAVİYEMİŞ YETİŞTİRİCİLİĞİ HAKKINDAKİ GÜZEL BİR YAYIN OLDU.

SAFİR BERRY OLARAK BURSA FUARI'NIN 3.GÜNÜNDE AGRO TV CANLI YAYININA KATILDIK

SAFİR BERRY ÜRETİM PLANLAMA VE İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜMÜZ EVREN İNEL TV8,5

SAFİR BERRY ÜRETİM PLANLAMA VE İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜMÜZ EVREN İNEL BLUEBERRY-MAVİYEMİŞ SÜRECİNİ, SÜREÇ YÖNETİMİNİ VE GELİŞİM AŞAMALARINI AKTARMIŞTIR.

SAFİR BERRY OLARAK ''İZMİR AGROEXPO 2022'' FUARINDA AGRO TV CANLI YAYININA KATILDIK!

TEPE KESİMİNİN KALİTELİ MAVİYEMİŞ FİDAN ÜRETİMİ VE BAHÇE KURULUM AŞAMASINDAKİ ÖNEMİ

TEPE KESİMİ, FİDANLIKLARDA YILDA 2-4 KEZ YAPILMAKTADIR. TEPESİ KESİLEN FİDANLARDA HEM BAHÇE AŞAMASINDA DİKİM SONRASI KULLANILABİLECEK DAL SAYISI ARTTIRILIR HEM DE ÖZELLİKLE ALT DALLARIN PİŞKİNLEŞMESİ SAĞLANARAK İLERİDE ÜZERİNE BİNECEK MEYVE YÜKÜNDEN DOLAYI DALLARIN KIRILMASI ÖNLENİR. SADECE TEK SÜRGÜN İLE ELDE EDİLEN YAN DALLARDAN OLUŞAN FİDAN KALİTESİ DÜŞÜK OLUR. BU YÜZDEN FİDANLIKTA YAPILAN DOĞRU TEPE KESİMİ ÇOK ÖNEMLİ OLUP EN İDEAL FİDAN OLUŞUMUNU SAĞLAMAKTADIR.

SAFİR BERRY FİDANLIK VE BAHÇELERİ

ANTALYA/SERİK MAVİYEMİŞ (BLUEBERRY) BAHÇEMİZ

ANTALYA BAHÇEMİZDE MAVİYEMİŞ BİTKİLERİMİZ BÜYÜDÜ. İŞTE ANTALYA BAHÇEMİZİN SON HALİ!

ÜÇ FARKLI BÖLGEDE, 100.000 ADET MAVİYEMİŞ FİDANI DİKTİK!

SAFİR BERRY OLARAK 2021 ŞUBAT AYI İTİBARİ İLE BURSA, MANİSA VE ANTALYA İLE ÜÇ FARKLI BÖLGEDE SAKSIYA (NAYLON TORBAYA) DİKİMİNİ YAPTIĞIMIZ 100.000 ADET MAVİYEMİŞ FİDANINDAN, 2022 YAZ DÖNEMİNDE 100.000 KİLO MEYVE HASADI YAPMAYI PLANLIYORUZ. 2025 YILI İTİBARİ İLE İSE, DİKİMİNİ YAPTIĞIMIZ 100.000 ADET FİDANDAN HER YIL 500.000 KİLO MEYVE HASADI ALACAĞIMIZI ÖNGÖRMEKTEYİZ.

BURSA/ NİLÜFER FİDANLIK

BURSA FİDANLIĞIMIZ YEŞERDİ! MAVİYEMİŞ BİTKELERİMİZ BÜYÜYOR!

MANİSA/SALİHLİ MAVİYEMİŞ (BLUEBERRY) BAHÇEMİZ

MAVİYEMİŞ BİTKİLERİMİZ BÜYÜDÜ, YEŞERDİ. İŞTE MAVİYEMİŞ BAHÇEMİZİN SON HALİ !

SAFİR BERRY BURSA MAVİYEMİŞ FİDANLIĞI

BURSA/NİLÜFER’DE YER ALAN 17 DEKARA KURULU, YILLIK 500.000 ADET MAVİYEMİŞ FİDAN ÜRETİMİ KAPASİTELİ FİDANLIĞIMIZI DRONE GÖRÜNTÜLERİYLE BİR DE YUKARIDAN GÖRELİM.

MAVİYEMİŞ FİDANLARIMIZI HAZIR HALE GETİRİYORUZ!

BURSA/NİLÜFER’DE YER ALAN YILLIK 500.000 ÜRETİM KAPASİTELİ MAVİYEMİŞ FİDANLIĞIMIZDA, FİDANLARIMIZI SİZLER İÇİN HAZIR HALE GETİRİYORUZ.

ANTALYA/SERİK BLUEBERRY (MAVİYEMİŞ) BAHÇEMİZİN DRONE GÖRÜNTÜLERİ

60 DEKARLIK BİR ALANA KURDUĞUMUZ BLUEBERRY (YABAN MERSİNİ) BAHÇEMİZ, OTOMASYON, OSMOS SİSTEMLERİ VE GÜNEŞ PANELLERİ İLE KENDİ KENDİNE YETEBİLEN HİBRİT BİR BAHÇEDİR. SERİK BAHÇEMİZDE 50.000’DEN DAHA FAZLA BLUEBERRY FİDANI DİKECEĞİZ. BLUEBERRY ÜRETİMİ 0,2 HEKTARLIK PLASTİK TÜNELDE VE 5 HEKTARIN ALTINDA DOLUYA KARŞI KORUMALI NET ALTINDA YAPILACAK. BLUEBERRY BAHÇEMİZDE, PH VE EC SEVİYESİNİ BLUEBERRY BİTKİSİNİN İSTEDİĞİ SEVİYEDE TUTMAK İÇİN MODERN BİR OTOMASYON SİSTEMİ KURULMUŞ VAZİYETTE. BUNUN YANISIRA, YAĞMUR SUYUNU TOPLAMAK İÇİN KURDUĞUMUZ 3.000 TON KAPASİTELİ YAĞMUR TOPLAMA HAVUZUMUZ BULUNMAKTADIR. SAFİR BERRY OLARAK, FARKLI İKLİM BÖLGELERİNDE VE RAKIMLARDA MEYVE BAHÇELERİ KURARAK HASAT MEVSİMİNİ ŞUBAT’TAN EKİM’E KADAR 8-9 AYA ÇIKARMAYI PLANLIYORUZ.

BURSA/NİLÜFER YABAN MERSİNİ(BLUEBERRY) BAHÇEMİZE YUKARIDAN BAKALIM!

DOKU KÜLTÜRÜ LABORATUVARLARDAN ALADIĞIMIZ YILLIK 450.00 YABAN MERSİNİ(BLUEBERRY) BİTKİSİNİ FİNDALIĞIMIZDA YETİŞTİRİYORUZ. FİDANLIĞIMIZIN AMACI, ÜRETİCİLERİMİZE + YATIRIMCILARIMIZA KALİTELİ YABAN MERSİNİ BİTKİLERİ SAĞLAMAKTIR. ÜRETİCİLERİMİZE DANIŞMANLIK HİZMETİ VEREREK EN KALİTELİ, GÜVENLİ MEYVELER YETİŞTİRMELERİNE YARDIMCI OLACAĞIZ.HER YIL PORTFÖYÜMÜZE DAHA İYİ, MODERN VE DAHA GELİŞMİŞ ÇEŞİTLERİ EKLEYECEĞİZ. SONUNDA ANLAŞMALI YETİŞTİRİCİ / YATIRIMCILARIMIZIN ÜRÜNLERİNİ SATIN ALACAK, AYIKLAYACAK + PAKETLEYECEĞİZ VE MEYVELERİ İHRACATA HAZIRLAYACAĞIZ.

MANİSA/SALİHLİ MAVİYEMİŞ (BLUEBERRY) BAHÇEMİZE YUKARIDAN BAKALIM!

MAVİYEMİŞ(BLUEBERRY) YETİŞTİRİCİLİĞİ YAPACAĞIMIZ SALİHLİ/MANİSA’DAKİ 12 HEKTARLIK ARAZİMİZDE, BAHÇE KURULUM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR. 🌱 HEP BERABER, ÜLKEMİZİ MAVİYEMİŞ(BLUEBERRY) YETİŞTİRİCİLİĞİNDE OLMASI GEREKEN KONUMA ÇIKARACAĞIZ 💪

MAVİYEMİŞ ÜRETİMİ İÇİN KURULMUŞ MODERN BİR FİDANLIK/BAHÇE (SAFİR BERRY BURSA FİDANLIK)

MAVİYEMİŞ (BLUEBERRY) ÜRETİCİSİ OLARAK, BURSA’DA BULUNAN FİDANLIĞIMIZDA HEDEFİMİZ HER SENE TÜRKİYE’DE TESCİLLİ OLAN MAVİYEMİŞ ÇEŞİTLERİNDEN 500.000 ADET BİRİNCİ SINIF FİDAN ÜRETMEK. MAVİYEMİŞ YETİŞTİRİCLİĞİ YAPACAĞIMIZ FİDANLIĞIMIZDA FARKLI ÜRETİM MODELLERİYLE YETİŞTİRİCİLİK YAPIYORUZ. BUNUN YANISIRA KURDUĞUMUZ MODERN SİSTEM SAYESİNDE MAVİYEMİŞİN İSTEDİĞİ TÜM KOŞULLARI SAĞLAYABİLİYORUZ.